Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: user
ja: ユーザー

en: Create a new user account.
ja: ユーザーアカウントの作成

en: Request new password via e-mail.
ja: パスワード再発行のメールをリクエスト

en: E-mail
ja: メール

en: Subject
ja: 件名

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Request new password
ja: パスワードの再発行

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Create new account
ja: アカウントの作成
