Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Create a new user account.
ka: ახალი მომხმარებლის შექმნა.

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Subject
ka: სათაური

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა
