Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Subject
lt: Tema

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Create new account
lt: Registracija
