Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
