Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
