Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: user
nl: gebruiker

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Request new password via e-mail.
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen via e-mail.

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Subject
nl: Onderwerp

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken
