Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: Create a new user account.
pl: Tworzy nowe konto użytkownika.

en: Request new password via e-mail.
pl: Prośba o przesłanie nowego hasła e-mailem.

en: Subject
pl: Tytuł

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto
