Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: user
pt: usuário

en: Create a new user account.
pt: Criar uma nova conta de usuário.

en: Request new password via e-mail.
pt: Solicitar uma nova senha por e-mail.

en: Subject
pt: Assunto

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail

en: Request new password
pt: Recuperar senha

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Create new account
pt: Criar nova conta
