Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Body
si: බඳ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Create a new user account.
si: නව පරිශීලක ගිණුමක් විවෘත ක්කරන්න.

en: Request new password via e-mail.
si: නව මුරපදයක් විද්‍යුත් තැපෑල හරහා ඉල්ලා සිටින්න.

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Subject
si: කාරණය

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය
