Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: user
sl: uporabnik

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun
