Username Reminder (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Create a new user account.
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Request new password via e-mail.
th: ขอรหัสผ่านใหม่ผ่านอีเมล

en: E-mail
th: อีเมล

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่
