Username Reminder (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: user
uk: користувач

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача.

en: Request new password via e-mail.
uk: Отримати новий пароль електронною поштою.

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Subject
uk: Тема

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Create new account
uk: Реєстрація
