User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: settings
az: parametrlər

en: Save
az: Saxla

en: Picture
az: Şəkil

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.
