User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Picture
el: Εικόνα

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: @user's picture
el: Εικόνα @user

en: Usage
el: Χρήση
