User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: settings
fi: asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Picture
fi: Kuva

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: @user's picture
fi: Käyttäjän @user kuva

en: Usage
fi: Käyttö
