User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Settings
fr: Paramètres

en: settings
fr: paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Picture
fr: Image

en: View user profile.
fr: Voir le profil utilisateur.

en: @user's picture
fr: Portrait de @user

en: Cache lifetime
fr: Durée de vie du cache

en: Usage
fr: Utilisation

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: 24 hours
fr: 24 heures

en: View user website.
fr: Voir le site Web de l'utilisateur.

en: Clear caches
fr: Vider les caches
