User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Settings
gl: Axustes

en: settings
gl: opcións

en: Save
gl: Gardar

en: Picture
gl: Imaxe

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: Usage
gl: Uso

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 24 hours
gl: 24 horas
