User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Settings
ja: 設定

en: settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Picture
ja: 写真

en: View user profile.
ja: ユーザープロフィールの表示

en: @user's picture
ja: ユーザー @user の写真

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間

en: Usage
ja: 使用方法

en: 12 hours
ja: 12時間

en: 24 hours
ja: 24時間
