User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Picture
ku: وێنە

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی
