User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: settings
oc: paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Picture
oc: Imatge

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: Usage
oc: Utilizacion
