User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: settings
pl: ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Picture
pl: Obraz

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: Cache lifetime
pl: Czas życia pamięci podręcznej

en: Usage
pl: Użycie

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Clear caches
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: 14 days
pl: 14 dni
