User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Picture
fa: تصویر

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.
