User Pic Kit (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: settings
sk: nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Picture
sk: Obrázok

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: Usage
sk: Využitie
