User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Settings
be: Налады

en: settings
be: налады

en: Save
be: Захаваць

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка
