User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Picture
bg: Изображение

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: @user's picture
bg: снимка на @user
