User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Picture
bn: ছবি

en: @user's picture
bn: @user এর ছবি
