User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Picture
bo: པར

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས
