User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Settings
es: Configuración

en: settings
es: configuración

en: Save
es: Guardar

en: Picture
es: Imagen

en: View user profile.
es: Ver perfil del usuario.

en: Transparent
es: Transparente

en: @user's picture
es: Imagen de @user

en: Cache lifetime
es: Vigencia de la caché

en: Usage
es: Uso

en: 12 hours
es: 12 horas

en: Maintenance
es: Mantenimiento

en: View user website.
es: Ver sitio web del usuario.

en: Clear caches
es: Limpiar cachés

en: Places
es: Lugares

en: User preferences
es: Preferencias del usuario
