User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: settings
hu: beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Picture
hu: Kép

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: @user's picture
hu: @user képe

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Usage
hu: Használat

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: View user website.
hu: A felhasználói honlap megtekintése.

en: Clear caches
hu: Gyorstárak törlése

en: Places
hu: Helyek

en: Backgrounds
hu: Hátterek
