User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Picture
hy: նկար

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը
