User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Picture
lv: Attēls

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Usage
lv: Izmantošana
