User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်
