User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Picture
ne: तस्विर

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर
