User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Configurações

en: settings
pt: configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Picture
pt: Foto

en: View user profile.
pt: Ver perfil do usuário.

en: Transparent
pt: Transparente

en: @user's picture
pt: Foto de @user

en: Usage
pt: Uso

en: 12 hours
pt: 12 horas

en: Maintenance
pt: Manutenção

en: View user website.
pt: Visitar site do usuário.

en: Clear caches
pt: Apagar caches

en: Places
pt: Lugares
