User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Settings
pt: Definições

en: settings
pt: configurações

en: Save
pt: Guardar

en: Picture
pt: Retrato

en: View user profile.
pt: Ver perfil do utilizador.

en: Transparent
pt: Transparente

en: @user's picture
pt: Retrato de @user

en: Usage
pt: Utilização

en: 24 hours
pt: 24 horas

en: Clear caches
pt: Limpar caches
