User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Picture
ug: سۈرەت

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: Maintenance
ug: ئاسراش
