User Pic Kit (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Picture
bs: Slika

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.
