User Pic Kit (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: settings
eu: ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Picture
eu: Irudia

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: Usage
eu: Erabilera
