User Pic Kit (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Picture
hi: चित्र

en: View user profile.
hi: प्रयोक्ता की रुपरेखा देखें।

en: @user's picture
hi: @user का छायाचित्र
