User Pic Kit (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Settings
jv: Sétingan

en: settings
jv: setelan

en: Save
jv: Simpen

en: Picture
jv: Gambar

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: @user's picture
jv: Foto @user's
