User Pic Kit (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: settings
lt: nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Transparent
lt: Permatomas

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Usage
lt: Naudojimas

en: View user website.
lt: Rodyti nario svetainę
