User Pic Kit (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Settings
ro: Setări

en: settings
ro: setări

en: Save
ro: Salvare

en: Picture
ro: Imagine

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: Usage
ro: Utilizare
