User Pic Kit (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Save
ta: சேமி

en: Picture
ta: படம்

en: View user profile.
ta: பயனர் விளக்கவிபரங்களை பார்

en: @user's picture
ta: @user's படம்
