User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Picture
ast: Imaxe

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.
