User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: settings
ca: paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Picture
ca: Imatge

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: Usage
ca: Ús

en: Maintenance
ca: Manteniment

en: Places
ca: Llocs
