User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Picture
eo: Bildo

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: @user's picture
eo: bildo de @user
