User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: settings
et: sätted

en: Save
et: Salvesta

en: Picture
et: Pilt

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt
