User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Settings
he: הגדרות

en: settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Picture
he: תמונה

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: Usage
he: שימוש

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Clear caches
he: נקה מטמונים
