User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Settings
hr: Postavke

en: settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Picture
hr: Slika

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: Usage
hr: Upotreba
