User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: settings
it: impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Picture
it: Ritratto

en: View user profile.
it: Visualizza il profilo dell'utente.

en: Transparent
it: Trasparente

en: @user's picture
it: Ritratto di @user

en: Cache lifetime
it: Durata della cache

en: Usage
it: Utilizzo

en: Maintenance
it: Manutenzione
